Zavřít reklamu

Očekává se, že Samsung později v roce (zřejmě v létě) uvede na scénu šestou generaci chytrých hodinek Galaxy Watch. Nyní do éteru pronikla informace, že se budou po stránce designu inspirovat hodinkami Apple Watch a Pixel Watch.

Podle legendárního leakera Ice universe buou Galaxy Watch6 používat design zakřiveného skla. Lišily by se tak od Galaxy Watch5, jejichž obrazovka je plochá. Pokud je tato informace správná (což je vzhledem k osobě leakera více než pravděpodobné), Samsung se mohl inspirovat hodinkami Apple Watch a Pixel Watch. Zakřivení displeje po stranách ale činí hodinky náchylnějšími k poškrábání, díky němu jsou však jasně elegantnější. Samsung také může oba modely více odlišit, kdy si ten s označením Pro ponechá spíše stávající design.

O Galaxy Watch6 toho jinak v tuto chvíli není moc známo, předchozí neoficiální zprávy však naznačovaly, že korejský obr jedná s čínským výrobcem displejů BOE o dodávkách OLED panelů. Lze počítat s tím, že hodinky budou mít nadále kruhový displej. Je možné, že po dvou letech používání stejného čipu Exynos W920 Samsung v Galaxy Watch6 použije novější čipset.

Můžeme očekávat, že příští Galaxy Watch budou disponovat všemi funkcemi sledování zdraví a fyzické kondice, které nabízí řada Galaxy Watch5, včetně sledování krevního tlaku, srdeční frekvence, EKG, sledování spánku, měření SpO2, analýzy složení těla a sledování  tréninků. Lze také očekávat, že budou dostupné pouze ve variantách s Wi-Fi a Wi-Fi/5G.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.