Zavřít reklamu

Chytré hodinky Samsungu tradičně používají OLED displeje ze své divize Samsung Display, což jim zaručuje prvotřídní kvalitu obrazu. To by se však mohlo příští rok změnit, alespoň podle nové zprávy z Jižní Koreje.

Podle exkluzivní zprávy korejského webu Naver citovaného serverem SamMobile jedná Samsung s čínskou společností BOE o dodávkách jejích OLED panelů pro hodinky Galaxy Watch6. Ty by měly být představeny v druhé polovině příštího roku. Samsung, přesněji řečeno jeho největší divize Samsung Electronics, již měla největšímu čínskému výrobci displejů podat formální žádost a obě společnosti prý momentálně koordinují výrobní plán.

Kromě toho by měl Samsung s čínskou společností jednat o dodávkách OLED displejů pro své špičkové smartphony Galaxy. Doposud její panely používal v telefonech nižší a střední třídy, jako je Galaxy A13 a Galaxy A23. Samsung toto dělá údajně proto, aby diverzifikoval svůj dodavatelský řetězec a přidal do něj více dodavatelů pro svá mobilní zařízení. To by mělo učinit výrobu nákladově efektivnější. Korejský obr se k informaci webu ale zatím nijak nevyjádřil.

Galaxy Watch4 koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.