Zavřít reklamu

Samsung sice plánuje oficiální start prodeje nové řady Galaxy S23 až 17. února, nicméně ti, kteří si předobjednali vyšší paměťové varianty telefonů, je již dostávají s předstihem. I proto jsme již mohli provést unboxing Galaxy S23 Ultra, a to v té možná nejlíbivější zelené barvě. Telefon možná nepřekvapí, balení ale trochu přece jen ano.

Samsung uvádí, že krabička je vyrobena z plně recyklovaného papíru. Když ji ale otevřete, zjistíte, že společnost nešetřila plasty jen na ní. Zadní stranu telefonu totiž kryje také už jen papír. USB-C kabel a nástroj na vyndání SIM karty najdete ve víku balení. Po vyjmutí telefonu z jeho balení už naopak vidíte, že displej je pořád přelepen neprůhlednou fólií. I tentokrát Samsung stále lepí fólie na strany telefonu, takže ekologie ano, ale jen do určité míry.

Ta zelená je pak úžasná. Umí pěkně měnit odstíny, takže na světle září, ve tmě je zase naopak matná. Menší zakřivení displeje kvitujeme, protože se telefon opravdu lépe drží. Objektivy fotoaparátu jsou obří, a značně také vystupují nad záda smartphonu, to se ale samozřejmě vědělo. Navíc si tento designový prvek umí obhájit svými vlastnostmi. Zajímavé je, že i když se pak S Pen do vlastností nijak nezměnil, tak je ve svém slotu usazen pevněji, respektive musíte vynaložit více síly na jeho vytažení.

Dnes nejčtenější

.