Zavřít reklamu

Poté, co společnost Nothing potvrdila, že pracuje na nástupci telefonu Nothing Phone (1), nyní víme, co dalšího letos chystá. Rendery Nothing Ear (2) sluchátek totiž právě unikly na veřejnost a vypadají prakticky stejně jako „jednička“.

První produkt společnosti Nothing, bezdrátová sluchátka Ear (1), byla uvedena na scénu v polovině roku 2021 a zaznamenala solidní ohlas. Nabídla dobrý zvuk, podporu ANC (aktivní potlačení okolního hluku), a zejména unikátní průhledný design. Loni na podzim společnost představila další sluchátka – Ear (stick). Ta měla prakticky stejný design jako Ear (1), nepodporovala však ANC a jejím hlavním „tahákem“ bylo stylové pouzdro ve tvaru rtěnky. Nyní to vypadá, že Ear (1) dostanou přímého nástupce.

Web Smartprix zveřejnil první rendery sluchátek Nothing Ear (2), která na první pohled vypadají prakticky stejně jako původní model. Pouzdro má stejný čtvercový tvar s průhledným víkem a „důlkem“, přičemž sluchátka mají taktéž stejný základní vzhled.

Zdá se tak, že nová sluchátka budou zdokonalením těch původních, než aby šlo o zcela nový produkt. Po bližším zkoumání se však přece jen najdou některé rozdíly. Z „dvojky“ byl odstraněn výřez pro mikrofon a má také trochu jiný design nožičky. Zdá se rovněž, že barvy sluchátek mají větší kontrast.

V tuto chvíli není známo, kdy budou Nothing Ear (2) představena. Očekává se však, že se budou prodávat za stejnou cenu jako stávající model (tedy za 149 dolarů neboli zhruba 3 300 Kč).

Sluchátka společnosti Nothing koupíte zde

Dnes nejčtenější

.