Zavřít reklamu

I když příští vlajková řada Samsungu Galaxy S23 bude představena již za několik dní, v éteru se objevují stále nové a nové úniky. Tím nejnovějším jsou další obaly pro jednotlivé modely, konkrétně silikonové kryty a pouzdra S-View Flip Cover, jakož i ochranné fólie na displej.

Rendery, které zveřejnil leaker vystupující na Twitteru pod jménem SnoopyTech, ukazují silikonové kryty v tmavě modré, zelené, světle fialové, krémové, oranžové a průhledné barvě. Pouzdra S-View Flip Cover obrázky zachycují v černé, zelené, světle fialové a krémové barvě.

Rendery odhalují také ​​druhou stranu pouzdra S-View Flip Cover. Jak byste očekávali, má prostornou kapsu pro platební kartu nebo peníze.

Do éteru zatím nepronikla pouzdra s designem bumper (tedy ta chránící zadní stranu i hrany) a ještě se uvidí, jestli Samsung pro Galaxy S23, Galaxy S23+ a Galaxy S23 Ultra představí nedávno uniklé pouzdro s údajným názvem Clear Gadget Case s potenciálně unikátními funkcemi. Korejský smartphonový obr by měl kompletní řadu obalů pro svou příští vlajkovou řadu představit v rámci příští akce Galaxy Unpacked 1. února. Ve stejný den by měl pro ni také otevřít předobjednávky.

Řadu Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.