Zavřít reklamu

V posledních dnech internet doslova zaplavily nové úniky týkající se příští vlajkové řady Samsungu. Není divu, řada Galaxy S23 bude představena již za dva týdny. Nyní se k její masivní medializaci přidal i sám korejský obr, a to formou blogového příspěvku, v němž uvedl, že řada „stanoví nový prémiový standard“ s vylepšeními fotoaparátu a výkonu.

Blogový příspěvek, jehož autorem je šéf mobilní divize Samsungu TM Roh, odhaluje první oficiální detaily o řadě Galaxy S23. Neprozrazuje však konkrétní detaily jako specifikace (ty ostatně z četných úniků již známe) a místo toho se soustředí na vizi, kterou si Samsung pro řadu vytyčil.

Podle Roha je řada Galaxy S23 „v první řadě o fotoaparátu, výkonu a udržitelnosti“. Telefony řady jsou prý navrženy tak, aby vydržely déle. Za tímto účelem prý při jejich výrobě bylo použito více recyklovaných materiálů. Uvedl též, že jejich fotografický systém nabídne dosud nejlepší snímky a videa za jakýchkoli světelných podmínek.

Roh v příspěvku také vyzdvihuje řadu Ultra. Podle něj se nejvyšší modely Galaxy S staly „vrcholem inovací mobilní divize Samsungu, značkou, která vyčnívá nad vše ostatní“, a brzy prý uvidíme, co „Ultra dokáže v ještě více kategoriích zařízení“. Připomeňme, že Galaxy S23 Ultra dostane ze všech příštích vlajkových modelů korejského giganta největší vylepšení, a to 200MPx fotoaparát. Jinak by řada měla být velmi podobná té aktuální. Představena bude 1. února.

Řadu Samsung Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.