Zavřít reklamu

Do představení příští vlajkové řady Samsungu Galaxy S23 zbývá již jen pár týdnů, protože společnost už potvrdila, že ji na příští akci Galaxy Unpacked odhalí 1. února, a otevřela pro ni rezervace. V poslední době o ní do éteru proniká jeden únik za druhým, například o fotoaparátech nebo příslušenství. Nyní tu máme další, který se tentokrát týká výhradně modelu S23 Ultra. Podle něj se bude pyšnit několika vylepšeními kvality zvuku.

Podle leakera Ice universe bude mít Galaxy S23 Ultra vylepšené reproduktory s lepším zvukem, zejména při nižších frekvencích (basy), a vylepšené nahrávání zvuku. Měl by obecně nabídnout lepší multimediální zážitek i bez připojení ke sluchátkům či externím Bluetooth reproduktorům.

Příští nejvyšší „vlajka“ korejského smartphonového obra prý bude kromě toho disponovat vynikající sestavou mikrofonů. Toto vylepšení by mělo přijít vhod těm, kteří používají aplikace jako Samsung Voice Recorder a funkci nahrávání rozhovoru. Stejně tak by mělo přinést lepší zvukový zážitek u videí nahraných palubními kamerami.

Celkem vzato prý bude Galaxy S23 Ultra lepším zařízením pro konzumaci multimédií a pro tvůrce obsahu, kteří chtějí vylepšené možnosti nahrávání zvuku a videa. Jestli tato vylepšení budou mít i modely S23 a S23+, není v tuto chvíli známo. Již za několik málo týdnů se to však dozvíme.

Řadu Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.