Zavřít reklamu

Možná si vzpomínáte, že před měsícem unikly snímky maket telefonů Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra. Nyní do éteru pronikla nová fotografie, která nabízí lepší srovnání vzájemné rozměry Galaxy S23.

Makety telefonů často používají výrobci pouzder, aby mohli své příslušenství vyrobit včas, a některé obchody je vystavují ve svých prodejnách. Obecně lze říci, že nejsou příliš přesné, co se týče povrchové úpravy a čoček zadního fotoaparátu, jejich celkové rozměry se však obvykle shodují s oficiálními produkty.

I když se fotografie maket Galaxy S23 objevily již dříve, díky leakeru Sonnymu Dicksonovi nyní můžeme vidět všechny tři modely pěkně bok po boku. Podle očekávání sdílejí Galaxy S23 a Galaxy S23+ stejný tvar s tím, že „pluskový“ model je o něco větší. Zadní panely jsou ploché a rohy oblé. Oba modely mají na zádech tři oddělené fotoaparáty.

Galaxy S23 Ultra má hranatější design a jeho zadní panel není zcela plochý; místo toho se zakřivuje kolem bočních okrajů. Na zádech „nese“ pět fotoaparátů. Nepřekvapivě je to největší model řady a na první pohled je nerozeznatelný od Galaxy S22 Ultra. Příští vlajková řada korejského giganta bude uvedena na scénu již brzy, přesněji řečeno začátkem února. Vše, co o ní zatím víme, si můžete přečíst zde.

Řadu Galaxy S22 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.