Zavřít reklamu

Loni Samsung slíbil, že smartphony řad Galaxy S22 a S21, skládačky Galaxy Z Fold3 a Z Flip3, telefon Galaxy S21 FE a tabletová řada Galaxy Tab S8 v budoucnu dostanou čtyři upgrady Androidu. Pro řadu Galaxy S20 to znamenalo, že její poslední systémovou aktualizací bude Android 13, jelikož měla obdržet tři upgrady OS. Nyní se zdá, že korejský obr pro majitele řady chystá velké překvapení, neboť na ní údajně testuje příští verzi nadstavby One UI 5.1.

Podle webu SamMobile Samsung na Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra interně testuje aktualizaci nadstavby One UI 5.1, což je velmi příjemné překvapení. Tři roky roky stará vlajková řada dostala loni v listopadu z Androidu 13 vycházející nadstavbu One UI 5.0, která pro ni měla být poslední.

Update prý nese firmwarovou verzi G980FXXUFHWA1. Písmeno H značí, že se jedná o velkou aktualizaci, nikoli iterativní vylepšení.

Samsung podle všeho testuje nadstavbu One UI 5.1 také na telefonech řady Galaxy S22 a skládačce Galaxy Z Fold4. Rovnou z krabičky na ní poběží řada Galaxy S23. Měla by přinést kromě jiného další možnosti přizpůsobení zamykací obrazovky nebo widgety baterie.

Nový telefon Samsungu s podporou Androidu 13 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.