Zavřít reklamu

Google začal na telefony Pixel vydávat aktualizaci Android 13 QPR2 Beta 2. Update opravuje blíže nespecifikované chyby a přináší podporu pro 19 nových emotikonů standardu Unicode 15. Oproti předchozí beta aktualizaci je ta nová nepoměrně chudší.

Nové emotikony, které jsme mohli jako návrh vidět již loni v létě, přinášejí uživatelům nové způsoby, jak se vyjádřit. Zahrnují pět nových zvířat, včetně osla, kosa (ten nahrazuje dosavadního modráka), losa, husy a medúzy (v řadě s nimi je ještě křídlo neznámého ptáka), nebo tři rostliny: zázvor, hyacint a hrachový lusk.

Milovníci srdíček ocení jejich tři nové barevné varianty, konkrétně šedou, růžovou a světle modrou. Dále jsou tu dva znaky pro ruce (jedna tlačící směrem doleva a druhá směrem doprava), které jsou dostupné v různých barevných odstínech, třesoucí se tvář, vějíř, hřeben, paličky a flétna.

Stabilní QPR2 aktualizaci Androidu 13 vydá softwarový obr podle všeho v březnu. Je nanejvýš pravděpodobné, že do té doby na Pixely vypustí ještě několik betaverzí.

Dnes nejčtenější

.