Zavřít reklamu

Možná jsme zaujatí, ale kdybyste nás požádali o doporučení smartphonu, řekli bychom vám, abyste si koupili Samsung Galaxy. Korejský gigant objektivně vyrábí jedny z nejlepších telefonů na trhu a žádný jiný OEM výrobce se systémem Android nemá tak rozmanité portfolio. Společnost také nabízí zařízení v jedinečných tvarových faktorech, díky nimž mohou iPhony Applu vypadat jako relikvie doby dávno minulé. 

Když na počátku roku 2010 trh s chytrými telefony značně expandoval, kladl se tehdy větší důraz na to, aby uživatelé přecházeli na nový model každý rok. Zákazníci byli ochotni utrácet své peníze za každoroční upgrade telefonů, a to i proto, že technologie uháněly kupředu mílovými kroky. To už dnes ale neplatí. Zákazníci nyní více dbají na udržitelnost, a proto si svá zařízení drží mnohem déle než kdykoli předtím.

Podpora až do roku 2026 

Společnost, jako je Samsung, je v tomto úsilí ostatně podpořila. Pro mnoho svých zařízení poskytuje čtyřleté aktualizace operačního systému Android a pětileté bezpečnostní aktualizace. To znamená, že Galaxy Z Fold4 nebo Galaxy S22, které jste si koupili v roce 2022, budou dostávat nové softwarové funkce až do roku 2026. Pokud vám do té doby postačí hardware, opravdu není třeba upgradovat na novější.

Pak je tu také ta skutečnost, že se ekonomická situace za posledních několik let výrazně změnila. Pandemie donutila lidi přehodnotit své výdajové návyky. Svět se navíc z pandemie ještě ani plně nevzpamatoval, aby jej vzápětí zasáhly jasné známky blížící se recese. Vzhledem k tomu, jaká je situace v ekonomikách po celém světě, není divu, že lidé nejsou tak ochotní utrácet své peníze za nové přístroje tak často, jako tomu bylo v minulosti.

Poměr ceny a kvality 

Život se stal mnohem obtížnějším pro mnohem více lidí na celém světě. Inflace prudce vzrostla, zatímco příjmy se stále snižují. Neočekává se, že by se situace v dohledné době zlepšila. Nyní je důležitější zaměřit se tak především na poměr ceny a kvality. Cokoli, za co nyní utrácíte peníze, by mělo být dostatečně dobré a zároveň dostatečně odolné, aby vám to dlouho vydrželo. Skládací telefony Galaxy jsou již nyní odolné vůči vodě, společnost nadále zlepšuje odolnost svých skládacích zobrazovacích panelů a již nyní používá i sklo Gorilla Glass, které poskytuje nejlepší ochranu ve své třídě.

Skládací chytré telefony od Samsungu tomuto naprosto odpovídají. Zařízení řady Galaxy Z Fold a Galaxy Z Flip jsou díky svému skládacímu tvaru jedinečná, a to ve srovnání s každým jiným zařízením na trhu. Společnost je navíc prodává již více než tři roky a je zřejmé, že tato skládací zařízení jsou konstruována tak, aby prostě vydržela. Běžné chytré telefony se staly nudnými. V oblasti designu u nich nedošlo za poslední dobu téměř k žádnému pokroku. Pokud tedy hledáte nové prémiové zařízení, které nebudete chtít měnit po několik následujících let, vyberte si něco nového a vzrušujícího.

Je to prostě jiné a lepší 

Pocit úžasu, který získáte se skládacím smartphonem, ve vás tradiční telefon už prostě nevyvolá. Díky způsobu, jakým Samsung realizoval svou vizi skládacích smartphonů, jsou mnohem lepší volbou, za kterou můžete utratit své těžce vydělané peníze. Skládací smartphony Samsungu mají také specifikace, které se vyrovnají většině špičkových telefonů se systémem Android. Jsou to schopná zařízení, která jsou plně vybavena k tomu, aby snadno zvládla všechny aplikace a hry po několik příštích let.

Nyní jsou také mnohem dostupnější, protože ceny samozřejmě postupně padají. Aktuálně je tedy skutečně ten správný čas k tomu, aby zákazníci, kteří utrácejí ty nejvyšší částky za telefony Samsungu, přešli na ta zařízení, které za jejich peníze stojí. A bohužel, od Galaxy S23 toho příliš nečekáme, proto pořád jasně vede duo Z Fold a Z Flip.

Ohebné telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.