Zavřít reklamu

Ve snaze přilákat zákazníky, kteří váhají mezi Samsungem a Applem, zveřejnil korejský obr reklamu, která zesměšňuje iPhone (pokolikáté už?). V nejnovější reklamě na skládací smartphone Galaxy Z Flip4 si Samsung dělá legraci z tradičního designu iPhonu a cupertinskému gigantovi se nepřímo vysmívá, že svým zákazníkům nemá co nového nabídnout.

Půlminutové video ukazuje muže sedícího na plotě, který se nemůže rozhodnout mezi iPhonem a smartphonem Samsungu. Říká, že nemůže přejít na telefon Samsungu, protože se bojí, co si pomyslí jeho přátelé, ale jeho přítel mu řekl, že „až vytáhneš svůj nový Galaxy Z Flip4, lidé z něj zešílí“.

Muži je poté podán Galaxy Z Flip4, načež se zpoza plotu „vynoří“ jeho přátelé, aby mu řekli, jak je telefon skvělý. Reklama končí nápisy „Time to get off the fence“ (přeneseně „Je načase přestat být na vážkách“, doslova „Je načase slézt z plotu“) a „The Galaxy awaits you“, což je propagační heslo, které Samsung používá u své řady smartphonů, sluchátek, notebooků a dalších zařízení.

Samsung reklamu podle všeho zveřejnil nejen proto, aby zesměšnil podle něj nudný design iPhonu, ale aby také vyzdvihl unikátní skládací design nejnovějšího Flipu. Je však třeba poznamenat, že design, který čtvrtý Flip nabízí, nemusí sednout každému. Většině lidí stále vyhovuje obdélníkový plochý design, a to zejména proto, že ohebné telefony uživatele nutí v některých oblastech ke kompromisům (například u fotoaparátů nebo kapacity baterie).

Galaxy Z Flip4 a jiné ohebné telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.