Zavřít reklamu

Samsung má za sebou poměrně zajímavý rok. Představil v něm skutečné množství nových produktů, které v mnohých ohledech překonaly své předchůdce a zaujaly patřičné množství uživatelů. Tady je 6 highlightů letošního roku v podání Samsungu. 

Z Galaxy Note je Galaxy S22 Ultra 

Čím jiným samozřejmě začít než vlajkovou lodí společnosti na poli klasických mobilních telefonů. Samsung zařízl řadu Note, z čehož mnozí fanoušci nebyli zrovna nadšení. Jenže bylo to proto, že si chystal něco jiného. Právě model Galaxy S22 Ultra protnul obě produktové linie, kdy si vzal vzhled a S Pen z řady Note, ale přihodil všechny přednosti řady S, tedy především špičkovou výbavu. A byl to hit, protože společnost měla z počátku prodeje problém nasytit trh. Naši recenzi najdete zde.

Samsung Galaxy S22 Ultra koupíte zde

Galaxy Tab S8 Ultra 

A Ultra podruhé, avšak tentokrát v podání tabletů. Právě model Galaxy Tab S8 Ultra je odpovědí Samsungu na profesionální iPady, které ale v mnohém předčí. Je to nejen velikostí úhlopříčky displeje, která je doslova obří, je to i duálním předním fotoaparátem nebo třeba S Penem v balení, kdy si Apple Pencil musíte ještě dokoupit, kdežto u celé řady tabletů Samsungu se jedná o základní výbavu. Kdo pak vyzkoušel režim DeX, a to zejména v One UI 5.0, je mu jasné, že tato kombinace skutečně může nahradit klasický počítač.

Galaxy Tab S8 Ultra koupíte například zde

Výdrž Galaxy Watch5 Pro 

Výdrž chytrých hodinek je problém a potýká se s ní nejen Apple ale i Samsung. Jenže v létě nám společnost představila Galaxy Watch5 Pro s obří baterií, která dokáže živit hodinky až po tři dny. Celý víkend na pochoďáku tak dáte levou zadní. K tomu je zde ještě titanové pouzdro, safírové sklo a pokročilé zdravotní funkce. Jednoduše řečeno, pokud nejste vyznavači hodinek Garminu, jsou Galaxy Watch5 Pro to nejlepší, co můžete ke svému telefonu Galaxy pořídit.

Galaxy Watch5 Pro koupíte například zde

Nové skládačky 

Spolu s Galaxy Watch5 Samsung představil i duo nových skládacích telefonů. Možná jste do nich ještě nedospěli, možná po nich už pokukujete nebo dokonce některý vlastníte. Oproti třetím generacím to zas takový skok není, jenže Samsung se zde zaměřil na vylepšování ve všech ohledech, a na výsledku je to znát. Ostatně jak moc se nám novinky líbí, si můžete přečíst v našich recenzích. Tady najdete tu na Galaxy z Flip4 a tady Galaxy Z Fold4.

Galaxy Z Flip4 koupíte například zde

The Freestyle 

Samsung není jen o telefonech a bílé technice. Samsung umí i mnoho dalších produktů, mezi které patří třeba i projektor The Freestyle. Ten vás nadchne zejména malými rozměry, výkonem a chytrými funkcemi, jako je třeba automatické rovnání obrazu. Je tak jedno, kde Freestyle máte a na jakou stěnu jej směřujete, obraz se vždy upraví tak, abyste se tím nemuseli dále zabývat. Navíc propojení s chytrým telefonem je opravdu maximálně jednoduché. Je skvělý na chatu, párty, romantický večer a ostatně kamkoli. Jen počítejte s tím, že to chce tmu.

The Freestyle koupíte například zde

Aktualizace Androidu 13 s One UI 5.0 

Nejprve se dočkala řada Galaxy S22, na kterou se logicky chvíli čekalo. Pak byla čtrnáctidenní proluka a následovalo zběsilé tempo, kdy Samsung prakticky každý den přinesl aktulizaci nového systému na nějaký svůj telefon. Po vrcholných řadách se šlo přes Galaxy A i na Galaxy M a nyní máme prakticky celé portfolio, které má na aktualizaci nárok, už pokryto. Samsung to zvládl v rekordním čase, a příští rok chce být ještě rychlejší. To zase potrhuje fakt, že je na něho v tomto ohledu konkurence prostě krátká.

Dnes nejčtenější

.