Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve spěšném vydávání aktualizace se stabilní verzí z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0. Za posledních několik týdnů ji obdrželo již několik desítek zařízení Galaxy. Jejími nejnovějšími příjemci jsou telefony Galaxy S20 FE 5G a Galaxy A32.

Update se stabilní verzí Androidu 13/One UI 5.0 pro Galaxy S20 FE 5G nese firmwarovou verzi G781BXXU4GVK6 a jako první byl dostupný mimo jiné v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rakousku, Maďarsku, Francii nebo Velké Británii. Jeho součástí je listopadový bezpečnostní patch.

Aktualizace pro Galaxy A32 přichází s firmwarovou verzí A325FXXU2CVK3 a jako první dorazila například do Česka, na Slovensko, do Polska, Srbska, Rumunska, Rakouska nebo Řecka. Její součástí je říjnový bezpečnostní patch.

Android 13 s One UI 5.0 na zařízení Galaxy přináší mimo jiné lepší možnosti přizpůsobení uživatelského rozhraní, skládané widgety, větší ikony u notifikací, plynulejší animace nebo novou aplikaci Režimy a rutiny. Vylepšeny byly také všechny nativní aplikace Samsungu. Vše, co o One UI 5.0 potřebujete vědět, najdete zde.

Samsung měl původně v plánu dokončit zavádění Androidu 13/One UI 5.0 do jara příštího roku, před zhruba dvěma týdny se však ústy viceprezidentky pro výzkum a vývoj frameworku Android nechal slyšet, že doufá, že to stihne ještě letos. Vzhledem k doslova ďábelskému tempu, jakým v posledních týdnech příslušnou aktualizaci vydává, to není vůbec vyloučené. Seznam zařízení Galaxy, která update již obdržela, najdete zde.

Telefony Samsungu s podporou Androidu 13 můžete koupit zde

Související články

Dnes nejčtenější

.