Zavřít reklamu

Nedávno jsme vás informovali, že Samsung pracuje na nové powerbance, která by mohla být představena zhruba ve stejné době jako řada Galaxy S23. Nyní vyšlo najevo, že možná vyvíjí ještě další.

V listopadu si Samsung nechal zaregistrovat ochrannou známku „Superfast Portable Power“. Tento měsíc si nechal zaregistrovat další  – „Superfast Power Pack“. Žádost o registraci této ochranné známky byla konkrétně podána 1. prosince u amerického patentového úřadu USPTO (United States Patent and Trademark Office) a odpovídá klasifikaci „nabíječky pro mobilní zařízení; bateriové sady pro mobilní zařízení“.

To by mohlo znamenat jednu ze dvou věcí: buď korejský gigant pracuje na dvou různých powerbankách s podobnými „superrychlými“ charakteristikami, nebo si nechal zaregistrovat dva názvy pro stejné zařízení, ale hodlá používat pouze jeden z nich. V případě, že pracuje na dvou powerbankách, alespoň u jedné z nich již dříve unikly některé specifikace. Nese modelové číslo EB-P3400, má kapacitu 10000 mAh a její výkon je 25 W. Unikla také jedna její barevná varianta – béžová, která by měla odrážet jednu z barev telefonu Galaxy S23 Ultra.

Zda se zmíněná powerbanka dostane na trh jako „Superfast Power Pack“ nebo „Superfast Portable Power“, zůstává otázkou. Ať tak či onak, Samsung podle všeho plánuje představit alespoň jednu novou externí powerbanku pro uživatele zařízení Galaxy, takže je na co se těšit.

Ty nejlepší powerbanky koupíte třeba zde

Dnes nejčtenější

.