Zavřít reklamu

Určitě to znáte. Jste na cestách nebo v přírodě a najednou zjistíte, že vašemu telefonu či tabletu dochází „šťáva“. Nabíječku jste samozřejmě nechali doma, a i kdybyste si ji vzali s sebou, těžko najdete v nejbližším okolí elektrickou zásuvku. V takové chvíli přijde více než vhod externí baterie neboli powerbanka. My vám v dnešním článku poradíme, jaké powerbanky jsou pro vaše (nejen) androidová zařízení nejlepší. Ve většině případů i samozřejmě s ohledem na cenu.

Xiaomi Mi 18W Fast Charge Power Bank 10000mAh

Prvním tipem je powerbanka společnosti Xiaomi s názvem Mi 18W Fast Charge Power Bank. Má elegantní tmavě modrý design a kompaktní rozměry, a jak už název napovídá, telefony či tablety nabíjí výkonem 18 W a její kapacita je 10 000 mAh. Dokáže nabíjet dvě zařízení najednou a má také funkci obousměrného nabíjení. Plné nabití podle výrobce trvá zhruba 4 hodiny. Powerbanka se prodává se za cenu 379 Kč.

Powerbanku Xiaomi Mi 18W Fast Charge Power Bank 10000mAh koupíte například zde

Samsung 10000mAh s USB-C 

Druhým tipem je powerbanka Samsung 10000mAh s USB-C. Její největší předností je velmi rychlé nabíjení, jehož výkon činí 25 W. Ani po designové stránce nevypadá špatně, je vyvedena v decentní šedé barvě. Příjemným bonusem je USB-C kabel v balení. Powerbanka stojí 799 Kč.

Powerbanku Samsung 10000mAh s USB-C koupíte například zde

Epico WIRELESS POWERBANK 10000mAh

Naším dalším tipem je Epico WIRELESS POWERBANK 10000mAh. Jak již název naznačuje, tato powerbanka nabízí bezdrátové nabíjení (konkrétně se jedná o rozšířený standard Qi). Vaše zařízení však můžete dobíjet i drátově prostřednictvím microUSB a Lightning konektoru. Ano, s touto powerbankou nabijete i zařízení Applu. Součástí výbavy je integrovaná svítilna, takže má značně přidanou hodnotu. Powerbanka se prodává za 635 Kč.

Powerbanku Epico WIRELESS POWERBANK 10000mAh koupíte například zde

Viking W24W

Powerbanka Viking W24W se chlubí unikátní funkcí, kterou žádná jiná v našem výběru nemá. Je totiž osazena solárním panelem (s vrcholovým výkonem 400 mA), takže k jejímu nabíjení nebudete potřebovat kabel. Kromě telefonů a tabletů je možné ji využít k nabíjení notebooků. Její kapacita je 24 000 mAh a nabízí rychlé drátové nabíjení s výkonem 18 W i 10W bezdrátové nabíjení. Na jejím najdete dva výstupy USB-A, jeden vstup microUSB a jeden vstup/výstup USB-C. Další předností powerbanky je její odolnost: chlubí se stupněm krytí IP67, takže se nemusíte bát ji používat i za deště, a má také pogumovaný povrch pro bezpečné držení. K tomu všemu si ještě přidejte výkonnou LED diodu s dosvitem na několik desítek metrů a dostanete ideální powerbanku do náročného terénu. Odpovídá tomu i cena, která činí 1 599 Kč.

Powerbanku Viking W24W si můžete koupit například zde

Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000mAh

Pro náročnější zákazníky je určen i náš další tip, kterým je Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000mAh. Jak je z názvu patrné, powerbanka nabízí superrychlý nabíjecí výkon 50 W a kapacitu 20 000 mAh. Kromě telefonů a tabletů je možné ji použít k nabíjení notebooků a chytrých hodinek. Výrobce k ní přibaluje USB-C kabel. Cena činí 1 289 Kč.

Powerbanku Xiaomi Mi 50W Power Bank 20000mAh si můžete koupit například zde

AlzaPower Metal 20000mAh Fast Charge + PD3.0

Posledním tipem je powerbanka AlzaPower Metal 20000mAh Fast Charge + PD3.0, která patří do brandu společnosti Alza. Její výkon je 18 W a mezi její přednosti patří technologie Smart IC pro automatickou detekci a optimální distribuci výkonu, možnost nabíjet až tři zařízení najednou nebo šestinásobná bezpečnostní ochrana. Zaujme také elegantním celokovovým zpracováním. I tato powerbanka obsahuje v balení USB-C kabel. Může být vaše za 699 Kč.

Powerbanku AlzaPower Metal 20000mAh Fast Charge + PD3.0 koupíte zde

Dnes nejčtenější

.