Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve velmi rychlém vydávání aktualizace se stabilní verzí z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0. Jejím nejnovějším příjemcem je tablet střední třídy Galaxy Tab S6 Lite (2022).

Update se stabilní verzí Androidu 13/One UI 5.0 pro Galaxy Tab S6 Lite (2022) nese firmwarovou verzi P619XXU1BVK6 a jako první dorazil do Francie. V následujících dnech by se měl rozšířit do dalších zemí, tedy i do Česka. Jeho součástí je listopadový bezpečnostní patch.

Android 13 s One UI 5.0 na zařízení Galaxy přináší mimo jiné lepší možnosti přizpůsobení uživatelského rozhraní, skládané widgety, větší ikony u notifikací, plynulejší animace nebo novou aplikaci Režimy a rutiny. Vylepšeny byly také všechny nativní aplikace Samsungu. Vše, co o One UI 5.0 potřebujete vědět, najdete zde.

Samsung měl původně v plánu dokončit zavádění Androidu 13/One UI 5.0 do dubna příštího roku, před pár týdny se však ústy viceprezidentky pro výzkum a vývoj frameworku Android nechal slyšet, že doufá, že to stihne ještě letos. Vzhledem k doslova překotnému tempu, jakým v posledních týdnech příslušnou aktualizaci vydává, to je dost dobře možné. Seznam zařízení Galaxy, na která update již „přistál“, najdete zde.

Tablety Samsungu koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.