Zavřít reklamu

Samsung pokračuje v kvapném vydávání aktualizace se stabilní verzí z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0. Jejím nejnovějším příjemcem je loňský telefon střední třídy Galaxy A32 5G.

Update se stabilní verzí Androidu 13/One UI 5.0 pro Galaxy A32 5G nese firmwarovou verzi A326BXXU4CVK5 a jako první dorazil mimo jiné do Česka, na Slovensko, do Polska, Německa, Rakouska nebo Maďarska. Jeho součástí je listopadový bezpečnostní patch.

Android 13 s One UI 5.0 na zařízení Galaxy přináší mimo jiné lepší možnosti přizpůsobení uživatelského rozhraní, skládané widgety, větší ikony u notifikací, plynulejší animace nebo novou aplikaci Režimy a rutiny. Vylepšeny byly také všechny nativní aplikace Samsungu. Vše, co o One UI 5.0 potřebujete vědět, najdete zde.

Samsung měl původně v plánu dokončit zavádění Androidu 13/One UI 5.0 do jara příštího roku, před pár týdny se však ústy viceprezidentky pro výzkum a vývoj frameworku Android nechal slyšet, že doufá, že to stihne do konce letošního roku. Vzhledem k doslova překotnému tempu, jakým v posledních týdnech příslušnou aktualizaci vydává, to je dost dobře možné. Seznam zařízení Galaxy, která update již obdržela, najdete zde.

Telefony Samsungu s podporou Androidu 13 můžete koupit zde

Dnes nejčtenější

.