Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat novou aktualizaci na řadu chytrých hodinek Galaxy Watch5. Přináší na ně listopadový bezpečnostní patch a nový ciferník Ball.

Nový update pro Galaxy Watch5 a Watch5 Pro nese firmwarovou verzi R920XXU1AVK7 a jako první dorazil do Jižní Koreje a Nizozemska. V následujících dnech by se měl rozšířit do více zemí. Její velikost je něco přes 500 MB.

Kromě listopadového bezpečnostního patche a „povinného“, blíže nespecifikovaného vylepšení stability a výkonu přináší aktualizace nový ciferník Ball, který potěší všechny fanoušky fotbalu. Umožňuje jim totiž fandit jejich oblíbenému týmu na mistrovství světa ve fotbale 2022, který se koná v Kataru („samozřejmě“ bez české účasti), nasazením vlajky tohoto týmu jako pozadí ciferníku.

Dostupnost nové aktualizace si jako vždy můžete zkontrolovat buď přímo v hodinkách (Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat) nebo v telefonu prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable (Nastavení hodinek→Aktualizace softwaru hodinek→Stáhnout a nainstalovat).

Hodinky Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.