Zavřít reklamu

Řada ohebných telefonů Galaxy Z Fold nemá zdaleka tolik speciálních edic jako řada Z Flip, to se však nyní, jak se zdá, mění. Samsung totiž představil limitku skládačky Galaxy Z Fold4 a také sluchátek Galaxy Buds2 Pro na motivy herní pecky Genshin Impact.

Limitované edice Galaxy Z Fold4 Genshin Impact Edition a Galaxy Buds2 Pro Genshin Impact Edition se nedávno ukázaly na jihokorejském eventu G-STAR 2022, který pořádalo kongresové a výstavní centrum Busan Exhibition and Convention Center. Jejich cena ani dostupnost v tuto chvíli nejsou známy, nicméně vývojáři hry Genshin Impact naznačili globální vydání, když uvedli, že edice „určitě poblázní fanoušky Genshinu po celém světě“.

Hlavním motivem edic je Ganyu nebo také Sekretářka výboru Liyue Qixing. Je to postava s lukem, která do hry přibyla začátkem loňského roku (samotná hra vyšla na podzim roku 2020). Čtvrtý Fold přichází se speciální tapetou s motivem této postavy a krabička jeho speciální edice obsahuje ochranná pouzdra, samolepky Ganyu, kartu této postavy a akrylovou klíčenku. Galaxy Buds2 Pro Genshin Impact Edition se pak dokonce dodává s podložkou pro bezdrátové nabíjení.

Ohebné telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.