Zavřít reklamu

Poté, co Samsung před několika týdny lákal na spolupráci s módní značkou Maison Margiela, tak nyní uvedl na scénu Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition. Limitovaná edice ohebného véčka se chlubí unikátním designem a s tím ladícím příslušenstvím.

Samsung říká, že jeho nová „limitka“ čtvrtého Flipu má designový étos, který se „dokonale snoubí s filozofií designu značky Maison Margiela, která má kořeny ve vzdoru a odmítání konvencí“. Každý aspekt telefonu byl navržen tak, aby odpovídal originalitě a hodnotám světoznámé módní značky. Telefon je vyveden v matné bílé barvě se stříbrno-bílým kovovým rámem. Je tu několik prvků v šedých a průsvitných linkách, jež značí jeho vnitřní obvody.

Korejský obr k telefonu dodává dva unikátní obaly: Leather Case a Ring Case. První zmíněný odráží ikonickou techniku Maison Margiely bianchetto, která se vyznačuje krásou bílého plátna a znakem „čtyř stehů“ znamenajícím anonymitu. Pouzdro má jedinečnou malovanou texturu, která se může časem změnit. Druhý zase používá emblematické číselné kódování značky jako prsten.

Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition se začne prodávat od 1. prosince, a to v Jižní Koreji, Hongkongu a Francii. Kolik bude stát a jestli se v budoucnu dostane na další trhy, si Samsung zatím nechal pro sebe.

Galaxy Z Flip4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.