Zavřít reklamu

Je tu příjemné překvapení pro uživatele cenově dostupných telefonů, nebo alespoň tedy modelu Galaxy A33 5G. Poté, co Samsung vydal aktualizaci s Androidem 13 pro řady Galaxy S22, S21, S20, Note20 a nejnověji pro telefon Galaxy A53 5G, to vypadá, že své úsilí rozšiřuje na více zařízení Galaxy, včetně zmíněného Galaxy A33 5G.

Jak zjistil web SamMobile, Samsung na Galaxy A33 5G testuje z Androidu 13 vycházející nadstavbu One UI 5.0 za zavřenými dveřmi. Telefon není součástí jejího beta programu, takže korejský smartphonový obr provádí testy ve svých vývojových laboratořích. Aktualizace má nést firmwarovou verzi A336EDXU4BVK1.

Podle předběžného plánu Samsungu pro vydání veřejné verze One UI 5.0 by ji měl Galaxy A33 5G obdržet ještě letos. Přesněji řečeno, ještě tento měsíc by ji měl vydat v Jižní Koreji a Německu a v prosinci minimálně v Malajsii. Jestli dorazí do konce roku i k nám, není v tuto chvíli jisté, ale je to velice pravděpodobné.

Připomeňme, že do konce roku by měl Samsung příslušný update vypustit mimo jiné i na loňské a letošní ohebné telefony nebo „budgetové vlajky“ Galaxy S20 FE a S21 FE. Jako první aktualizace „přistála“ koncem října na telefony řady Galaxy S22.

Galaxy A33 5G koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.