Zavřít reklamu

Samsung uvedl do prodeje dva nové kovové tahy pro chytré hodinky Galaxy Watch5 a Watch5 Pro. Ten s názvem Milanese je vyroben z nerezové oceli, zatímco Link Bracelet z titanu. Oba nové tahy (protože řemínky jsou kožené nebo silikonové) jsou nyní dostupné zatím jen v Jižní Koreji.

Tahy Milanese a Link Bracelet jsou k mání ve dvou barvách, a to černé a stříbrné. Oproti silikonovému řemínku dodávanému s řadou Galaxy Watch5 tyto nové kovové nabízejí pocit luxusu a je možné je sladit s oblečením uživatele. Druhý zmíněný pro připevnění k hodinkám používá knoflíkový mechanismus a jeho délku lze snadno upravit. Má magnetickou přezku pro snadnější použití.

Pásek Milanese má síťovanou strukturu a nabízí dostatečné větrání pro větší pohodlí. Má magnetickou přezku podobnou té u druhého řemínku. Samsung tyto nové pásky prodává samostatně i v balíčku spolu s Galaxy Watch5 a Watch5 Pro v Jižní Koreji.

Pásek Milanese stojí 99 tisíc wonů (zhruba 1 700 Kč), zatímco Link Bracelet podstatně více – 253 tisíc wonů (asi 4 500 Kč). Oba jsou dostupné ve velikostech 40 a 44 mm. Do konce měsíce je však Samsung bude prostřednictvím svého internetového obchodu prodávat za sníženou cenu, a to 77 tisíc wonů (přibližně 1 400 Kč), resp. 198 tisíc wonů (zhruba 3 600 Kč). Jestli se pásky dostanou mimo Jižní Koreu, v tuto chvíli není známo, bohužel to však není příliš pravděpodobné.

Hodinky Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.