Zavřít reklamu

Samsung, jak se zdá, zpackal vydání nového firmwarového updatu pro hodinky Galaxy Watch4 a Watch4 Classic. Podle řady stížností z různých zemí totiž aktualizace zcela znemožňuje jejich fungování.

Konkrétněji řečeno, postižení uživatelé uvádějí, že poté, co na Galaxy Watch4 či Watch4 Classic aplikovali update nesoucí firmwarovou verzi R8xxXXU1GVI3 a hodinky nechali vypnout, již jim znovu nenaběhly. Vzhledem k tomuto typu chování se zdá, že jde o problém, který není možné opravit další aktualizací firmwaru – pokud uživatel hodinky nemůže nechat zapnuté do vydání aktualizace. Jakmile se však Galaxy Watch4 běžící na uvedeném firmwaru vypnou, je s nimi podle všeho nadobro konec.

V tuto chvíli není jasné, jestli se toto děje s každými Galaxy Watch4, jakmile obdrží aktualizaci s označením GVI3. Komunitní fóra Samsungu v Jižní Koreji a několika dalších zemích a také sociální síť Reddit se však momentálně plní stížnostmi, které potvrzují, že tímto problémem bylo postiženo nemálo uživatelů.

Pokud jste se na svých Galaxy Watch4 a Watch4 Classic s tímto problémem setkali, doporučujeme vám kontaktovat zákaznickou podporu Samsungu. Měla by být možná jejich výměna. A pochopitelně, pokud jste na nich zmíněný update ještě nenainstalovali, nečiňte tak. Korejský obr se k věci zatím nevyjádřil. Doufejme, že tak učiní v nejbližších dnech.

Chytré hodinky Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.