Zavřít reklamu

Tento týden se v éteru objevil únik, který naznačoval, že příští vlajková řada Samsungu Galaxy S23 by mohla být uvedena na scénu již začátkem ledna příštího roku. Podle nové zprávy z Jižní Koreje to však bude až o měsíc později.

Podle nové zprávy korejského deníku Čoson Ilbo citovaného webem SamMobile bude řada Galaxy S23 představena v rámci akce Galaxy Unpacked 2023 první únorový týden. Event se prý bude konat v San Francisku. Do prodeje by řada mohla vstoupit 17. února.

Zpráva také tvrdí, že Samsung v Galaxy S23 na některých trzích použije zatím neoznámený čipset Exynos 2300, což by se zřejmě týkalo Evropy, a tedy i nás. Na většině trhů by telefony řady měly používat čip Snapdragon 8 Gen 2, který bude podle všeho představen v polovině měsíce. Oba čipsety by měly být vyráběny pomocí 4nm procesu.

Příští vlajková řada korejského smartphonového obra by se jinak od té současné neměla příliš lišit. Podle dostupných úniků bude mít stejnou velikost obrazovek, prakticky stejné rozměry a velmi podobný design (s tím, že zadní fotoaparáty by měly stát samostatně, po vzoru Galaxy S22 Ultra). Nejzajímavější bude zřejmě nejvyšší model, tedy S23 Ultra, který se bude pyšnit 200MPx fotoaparátem.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.