Zavřít reklamu

Do éteru pronikl údajný reklamní poutač jihokorejského mobilního operátora KT, který potvrzuje design zadní strany telefonů Galaxy S23 a S23+, odhaluje předobjednávkový bonus a naznačuje, kdy by příští vlajková řada Samsungu mohla být představena.

Za předpokladu, že je uniklý poutač pravý, týká se předregistračního programu, který mobilní operátor KT chystá pro řadu Galaxy S23. Poutač naznačuje, že zákazníci KT by se mohli do programu začít registrovat od 23. prosince. KT je mimochodem druhým největším jihokorejským mobilním operátorem (po SK Telecom).

Plakát také naznačuje, že registrační období skončí 5. ledna příštího roku, a mohlo by být následováno předobjednávkovým obdobím začínajícím ve stejný den. Jinými slovy, příští akce Galaxy Unpacked pro Galaxy S23 by se mohla konat 5. ledna 2023. Jen na vysvětlenou: registrace od potenciálních kupujících nevyžaduje žádné poplatky. Registrace zákazníkům umožňují projevit zájem o chystaný produkt a případně získat lepší místo ve frontě, jakmile se spustí předobjednávky.

Plakát kromě toho naznačuje, že ti, kteří si Galaxy S23 a S23+ předobjednají, dostanou jako bonus (buď zdarma či za sníženou cenu) sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Předobjednávkové bonusy se nicméně mohou trh od trhu lišit.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.