Zavřít reklamu

Samsung se v poslední době nějak rozjel s vydáváním betaverzí nadstavby One UI 5.0. Krátce poté, co vypustil betu na své loňské i letošní skládací smartphony a řadu Galaxy Note20 a v pořadí již pátou na řadu Galaxy S22, nyní dostala novou betaverzi řada Galaxy S21.

Třetí beta pro řadu Galaxy S21 nese firmwarovou verzi končící písmeny ZVJ6 a jako první byla dostupná v Indii. V příštích dnech by se měla rozšířit na další vybrané trhy, jako je Německo, USA nebo Velká Británie.

Mezi změny, které nová betaverze přináší, patří vyřešení bugu, který způsoboval samovolné zavření aplikace, když byl při připojení sluchátek Galaxy Buds2 Pro vypnut Bluetooth, přemístění pole pro rozpoznávání obličeje nebo změna barvy domovské obrazovky ve správný čas.

Nadstavba One UI 5.0 přináší řadu vylepšení a změn, včetně více možností přizpůsobení zamykací obrazovky (po vzoru populárního modulu LockStar Good Lock), rozšířené barevné palety, lepších možností přizpůsobení povolení notifikací a nového vzhledu notifikační lišty, lehce změněného designu oblasti s rychlými přepínači, plynulejších animací, vrstvených widgetů nebo efektů na pozadí hovorů pro jednotlivé kontakty. Vylepšení se také dočkaly funkce pro ochranu soukromí a všechny nativní aplikace Samsungu. Její finální verze pro řadu Galaxy S22 dorazí ještě tento měsíc (možná již začátkem příštího týdne).

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.