Zavřít reklamu

Poté, co Samsung otevřel beta program z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0 pro řady Galaxy S22 a S21 a telefon Galaxy A52, jej nyní zpřístupnil pro další zařízení. Pokud byste očekávali, že to budou nové ohebné telefony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, mýlili byste se. Beta program byl otevřen pro loňské skládačky Galaxy Z Flip3, Z Fold3 a předloňskou řadu Galaxy Note20.

U Galaxy Z Flipu3 byl beta program One UI 5.0 otevřen v Jižní Koreji a Velké Británii, zatímco u řady Galaxy Note20 Z Fold4 v USA. U loňského Flipu by Samsung mohl beta program brzy rozšířit na další trhy, včetně Německa, Polska, Indie a Číny.

Samsung již dříve v tomto týdnu oznámil, že aktualizace s ostrou verzí One UI 5.0 dorazí na řadu Galaxy S22 ještě tento měsíc, i když některé trhy by ji mohly dostat až v listopadu. Do té doby se bude do beta programu podle všeho zapojovat stále více zařízení Galaxy.

Nadstavba One UI 5.0 přináší řadu vylepšení a změn, včetně více možností přizpůsobení zamykací obrazovky (po vzoru populárního modulu LockStar Good Lock), rozšířené barevné palety, lepších možností přizpůsobení povolení notifikací a nového vzhledu notifikační lišty, lehce změněného designu oblasti s rychlými přepínači, plynulejších animací, vrstvených widgetů nebo efektů na pozadí hovorů pro jednotlivé kontakty. Vylepšení se také dočkaly funkce pro ochranu soukromí a všechny nativní aplikace Samsungu.

Dnes nejčtenější

.