Zavřít reklamu

Před nedávnem jsme se tak trochu podivovali, proč Samsung nerozšířil beta program nadstavby One UI 5.0 na své nové skládací smartphony Galaxy Z Fold4 a Z Flip4. Korejský obr nás, jak se zdá, vyslyšel, protože právě oznámil, že v několika zemích je pro ně beta program nyní konečně dostupný.

Beta program One UI 5.0 pro čtvrtý Fold a Flip byl konkrétně zpřístupněn v Jižní Koreji a Velké Británii. Brzy by se mohl rozšířit na další vybrané trhy, jako je USA nebo Německo. Připomeňme, že v minulých dnech se beta program otevřel pro loňské „ohýbačky“ Galaxy Z Fold3 a Z Flip3 a také řadu Galaxy Note20.

Nadstavba One UI 5.0 přináší řadu vylepšení a změn, včetně více možností přizpůsobení zamykací obrazovky (po vzoru populárního modulu LockStar Good Lock), rozšířené barevné palety, lepších možností přizpůsobení povolení notifikací a nového vzhledu notifikační lišty, lehce změněného designu oblasti s rychlými přepínači, plynulejších animací, vrstvených widgetů nebo efektů na pozadí hovorů pro jednotlivé kontakty. Vylepšení se také dočkaly funkce pro ochranu soukromí a všechny nativní aplikace Samsungu. Veřejnost (přesněji řečeno majitelé telefonů řady Galaxy S22), se jí (na vybraných trzích) dočká ještě tento měsíc.

Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.