Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat první firmwarový update pro sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Ta představil v srpnu a od té doby běžela na stejném firmwaru.

Aktualizace pro Galaxy Buds2 Pro nese firmwarovou verzi R510XXU0AVI7 a Samsung ji začal vydávat včera. Podle protokolu změn nepřináší žádné nové funkce, ale zvyšuje stabilitu a spolehlivost sluchátek. Pokud jste tedy měli nějaké problémy s jejich stabilitou, tento update by je měl řešit. Má téměř 6 MB a měl by být dostupný ke stažení prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable na připojených smartphonech.

Sluchátka Galaxy Buds2 Pro byla představena rok poté, co Samsung uvedl na scénu jejich předchůdce Galaxy Buds2. Obvykle je doba mezi představením předchůdce a nástupce u sluchátek korejského obra půl roku. Delší čekání se však vyplatilo, protože Galaxy Buds2 Pro jsou pravděpodobně nejlepší bezdrátová sluchátka, která Samsung dosud vydal. Nabízejí nejen excelentní zvuk (který podporuje 24bitovou hloubku), ale také účinné potlačení okolního hluku nebo velmi solidní výdrž (více viz recenze).

Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.