Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Buds2 Pro jsou skvělá sluchátka. Jsou ideálně velká, skvěle znějí, mají velmi silný ANC a vypadají prostě lépe než minulá generace. Ve výchozím nastavení jim ale chybí intuitivní způsob, jak upravit jejich hlasitost, aniž byste museli sahat na telefon. Zde najdete postup, jak tuto možnost zapnout. 

Sluchátka Galaxy Buds2 Pro umožňují nastavit si hlasitost klepnutím na okraj sluchátek: dvěma rychlými klepnutími na levé hlasitost snížíte o jeden stupeň, dvěma klepnutími na pravé ji zvýšíte. Tato funkce se ve skutečnosti netýká pouze nejnovějších sluchátek Samsungu, je k dispozici také u prvních Galaxy Buds Pro a Galaxy Buds2. Pokud ale nejste typ, který se hrabe v nabídkách nastavení, vlastně na tuto možnost ani nepřijdete.

Jak nastavit ovládání hlasitosti na Galaxy Buds2 Pro 

  • Otevřete aplikaci Galaxy Wearable. 
  • Pokud jste v rozhraní Galaxy Watch, dole se přepněte na sluchátka. 
  • Sjeďte níže a zvolte Nastavení sluchátek. 
  • Zde vyberte možnost Labs. 
  • Vyberte možnost Poklepání na okraj sluchátka. 

Zde už máte funkci vysvětlenou a také znázorněnou, jak vlastně funguje. Úplně se jí ale neřiďte, protože zde má Samsung trochu rezervy. Tímto způsobem byste ve skutečnosti spíše přeskočili skladbu. Funkce funguje velmi spolehlivě a málokdy se spustí náhodně, jen si musíte najít ten vhodný grif. Pokud pak chcete drasticky změnit hlasitost, můžete použít opakované klepání na sluchátko, dokud nedosáhnete požadované úrovně.

Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.