Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Google již za pár dní „plnohodnotně“ představí telefony Pixel 7 a 7 Pro a hodinky Pixel Watch. Nyní do éteru proniklo další video s modelem Pro, které tentokrát propaguje především schopnosti fotoaparátu, a také propagační materiály hodinek, včetně obsahu jejich balení.

Video s Pixelem 7 Pro, které na Twitteru sdílel známý leaker SnoopyTech, vyzdvihuje funkci Macro Focus, která má umožňovat na fotografiích vidět i ty nejmenší detaily, nebo schopnosti teleobjektivu (který bude podle nového úniku podporovat 5x optický zoom; předchůdce zvládal maximálně čtyřnásobný). Dále upozorňuje na funkce Magic Eraser, která umožňuje ze snímku vymazat nechtěné osoby či předměty, a Live Translate, umožňující v reálném čase překládat text i zvuk. Tyto funkce každopádně nejsou nové. A konečně, video vyzdvihuje funkci Extreme Battery Saver, díky níž má telefon vydržet na jedno nabití až tři dny.

Pokud jde o Pixel Watch, z uniklých propagačních materiálů vyplývá, že jejich balení bude obsahovat žemínky ve velké i malé velikosti a nabíječku s USB-C konektorem. Dále pak to, že na jedno nabití vydrží 24 hodin, nabídnou integraci s aplikací Fitbit a budou podporovat Asistenta Google či bezkontaktní placení pomocí aplikace Peněženka.

Hodinky budou spolu s novými Pixely „řádně“ představeny 6. října. Na trh (ne ovšem ten náš) se novinky údajně dostanou 13. nebo 18. října.

Související články

Dnes nejčtenější

.