Zavřít reklamu

Do éteru pronikly údajné kompletní specifikace telefonu Google Pixel 7. Pokud se zakládají na pravdě, nebude se příliš lišit od svého předchůdce.

Podle leakera Yogeshe Brara dostane Pixel 7 do vínku OLED displej s úhlopříčkou 6,3 palců (dosavadní úniky hovořily o 6,4 palcích, což je velikost displeje Pixelu 6), rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 90 Hz. Pohánět jej bude čipset Google Tensor G2, který má být spárovaný s 8 GB operační a 128 či 256 GB interní paměti.

Fotoaparát má být stejný jako u Pixelu 6, tedy duální s rozlišením 50 a 12 MPx (a postavený na senzorech Samsung ISOCELL GN1 a Sony IMX381). Přední kamerka prý bude mít rozlišení 11 MPx (u předchůdce to je 8 MPx) a navíc se chlubit automatickým ostřením. Součástí výbavy mají být stereo reproduktory a počítat můžeme i s podporou standardu Bluetooth LE.

Baterie má disponovat kapacitou 4700 mAh (vs. 4614 mAh) a podporovat rychlé drátové nabíjení s výkonem 30 W (tedy jako minule) a bezdrátové nabíjení s blíže neuvedenou rychlostí (podle všeho to však bude 21 W jako loni). Operačním systémem bude pochopitelně Android 13.

Pixel 7 bude (společně s modelem Pixel 7 Pro a chytrými hodinkami Pixel Watch) „řádně“ představen již brzy, konkrétně 6. října.

Související články

Dnes nejčtenější

.