Zavřít reklamu

Hráči multiplayerové trvalky Fortnite budou mít tento týden přístup k novému Party World eventu s motivem populárního pořadu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Pořad se připojuje k metaverzu Fortnite jako součást sponzorství Samsungu.

Hráči budou mít v rámci eventu s názvem Tonight at the Rock možnost hrát pong na střechách podél panoramatu New Yorku či navštívit zajímavá místa, jako je místnost, kde se Fallonův pořad připravuje, nebo virtuální obchod Samsungu. Kromě toho se budou moci pustit do pátrání s cílem pomoci se Fallonovi dostat do Studia 6B. Event, který umožňují produkty Galaxy a sponzorství Samsungu, proběhne v úterý a podrobněji bude představen v Tonight Show o den později.

„V Samsungu vždy hledáme příležitosti, jak uživatelům poskytnout jedinečné zážitky s jejich zařízeními Galaxy. Tonight at the Rock dává fanouškům možnost zažít jedinečné sociální dobrodružství v srdci komplexu 30 Rockefeller Center, které je vylepšeno o herní power-upy Samsungu, jež umožňuje ekosystém Galaxy,“ uvedla seniorní viceprezidentka oddělení Mobile Experiences amerického Samsungu Janet Leeová.

Není to poprvé, co se Samsung objevil v metaverzu Fortnite. Před pár týdny v něm vydal „Smart City“, aby podpořil představení svých nových skládacích smartphonů Galaxy Z Fold4 a Z Flip4.

Související články

Dnes nejčtenější

.