Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, společnost Nothing v červenci uvedla na trh svůj první smartphone Nothing Phone (1). Před pár dny se Nothing pochlubil, že telefonu se za prvních dvacet dní prodeje prodalo jen v Indii přes 100 tisíc kusů. A nyní začal lákat na svůj příští produkt.

Nothing na Twitteru zveřejnil upoutávku v podobě obrázku s motýlem, kterou doprovodil slovy „Sublime. Coming Soon“ (v překladu Nádhera. Již brzy). Šéf společnosti poté upoutávku retweetoval se slovy „The Animal Kingdom is calling again“ (Říše zvířat znovu volá), čímž evidentně narážel na to, že při propagaci Nothing Phonu (1) používala ptáky – papoušky.

Na co upoutávka láká, není v tuto chvíli jasné. Průhledná křídla motýla nicméně naznačují, že ať je to, co chce, mohlo by to mít průhledný design, který má ostatně jak Nothing Phone (1), tak sluchátka Nothing Ear (1). Mohla by to být druhá generace těchto sluchátek (či jejich nová barevná varianta), ale i zcela nová produktová kategorie, jako jsou chytré hodinky. Spekuluje se i jen o powerbance. Vyloučeno však není ani to, že to bude údajná odlehčená verze Nothing Phonu (1). Jisté každopádně je, že v příštích měsících uvidíme další upoutávky a že ty nám postupně odhalí, o co vlastně jde.

Související články

Dnes nejčtenější

.