Zavřít reklamu

Jak jste jistě zaznamenali, společnost Nothing v červenci představila Nothing Phone (1), který je z hlediska designu jedním z nejzajímavějších smartphonů poslední doby. Nyní se v éteru objevila informace, že společnost chystá jeho odlehčenou verzi.

Odlehčená verze Nothing Phonu (1) bude podle webu The Mobile Indian v podstatě stejným zařízením, místo částečně průhledných zad a světelných pruhů však prý bude mít skleněná záda. Kromě toho prý také nebude disponovat bezdrátovým nabíjením, nicméně má mít stejně rychlé drátové nabíjení (tedy 33 W). Údajně bude mít o něco větší baterii, konkrétně s kapacitou 5000 mAh. Ostatní specifikace by měly být „plus minus“ stejné.

Web dodává, že „Nothing Phone (1) Lite“ by se ve verzi s 6 GB operační paměti a 128GB úložištěm mohl v Indii prodávat za 24 999 rupií (zhruba 7 500 Kč). Pro srovnání: Nothing Phone (1) v zemi stojí 32 999 rupií (přibližně 9 900 Kč), jeho základní varianta však má 8 GB operační paměti.

Nothing popřel, že by na takovém produktu pracoval. A možná, že to tak opravdu bude, protože údajná odlehčená verze by bez atraktivní zadní strany a bezdrátového nabíjení byla jen dalším z řady „obyčejných“ telefonů střední třídy, který by mohl snadno zapadnout. A Nothing si zakládá na tom, že jeho produkty vyčnívají z řady.

Související články

Dnes nejčtenější

.