Zavřít reklamu

Chytré hodinky řad Galaxy Watch4 a Watch5 se dočkaly dvou významných novinek. Tou první je vydání betaverze hudební aplikace SoundCloud na ně (přesněji řečeno na hodinky se systémem Wear OS) a druhou redesignovaná poznámková aplikace Google Keep přinášející uživatelské rozhraní Material You.

Aplikace SoundCloud umožňuje na hodinkách s Wear OS poslouchat hudbu a též ji ukládat pro poslech offline. Uživatelské rozhraní je soustředěno kolem tlačítka pro přehrávání/pozastavení. Mezi další možnosti patří tlačítka pro předchozí a příští skladbu, hlasitost, funkce lajk a knihovna. V rámci knihovny můžete procházet oblíbené skladby, jejich seznamy i historii poslechu.

Vzhledem k tomu, že aplikace byla vydána jako beta, není technicky dostupná všem uživatelům. Můžete si ji však nainstalovat po kliknutí na „Become a tester“ na této stránce. Aplikace není exkluzivní pro hodinky s Wear OS 3, jako jsou Galaxy Watch4 a Watch5, funguje i na hodinkách s Wear OS 2 od jiných značek. Kdy bude dostupná stabilní verze, není v tuto chvíli známo.

Pokud jde o redesign aplikace Google Keep, ta nyní na hodinkách s Wear OS umožňuje vidět dva náhledy místo jednoho. Tlačítka pro vytvoření poznámky a seznamu a tlačítka pro akce s poznámkami (Přidat připomenutí, Archivovat a Připnout) mají nyní pilulkový tvar. Po otevření poznámky můžete vidět v jednom zobrazení více textu. Aktualizovanou aplikaci si můžete stáhnout zde.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.