Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve své reklamní kampani proti Applu, která souvisí s jeho před pár dny uvedenou řadou iPhone 14 a 14 Pro. Ještě před jeho představením zveřejnil video, které cupertinského giganta kritizuje pro nedostatek inovace, hned po představení novinek pak další podobně laděné, přičemž nyní se vydal i na Twitter, aby každému připomněl několik „zábavných faktů“.

Nové twitterové příspěvky Samsungu zdůrazňují, že společnost „ohýbá“ své skládací telefony již několik let, a svého největšího rivala na poli smartphonů se ptá: „A co Ohyb, Apple?“ V podstatě se tím cupertinskému obrovi vysmívá za to, že mu chybí inovativní duch, aby se zapojil do tohoto smartphonového segmentu. V této souvislosti připomeňme, že první skládačka Applu bude údajně představena až v roce 2025.

Další tweet si z Applu utahuje kvůli tomu, že používá fotoaparáty s nízkým rozlišením. Poukazuje na to, že ty jeho mají maximální rozlišení 48 MPx, zatímco některé vlajkové lodě Samsungu se chlubí už zhruba dva a půl roku 108megapixelovým.

I když Samsungu není „rýpání“ do Applu cizí, jeho nejnovější reklamní kampaň možná až příliš „tlačí na pilu“, což by se nakonec mohlo obrátit proti němu. Nezapomeňme navíc, že korejský obr v minulosti musel již několik reklam zaměřených proti Applu stáhnout, protože se vydal stejnou cestou jako on (viz například osvojení si výřezu v displeji nebo odstranění nabíječky z balení). Zde je ale přece jen situace trochu jiná, protože ten, kdo zde udává trend, je Samsung.

Galaxy Z Flip4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.