Zavřít reklamu

Samsung uveřejnil reklamu s názvem Buckle Up trvající jen 31 sekund, během kterých ale dokázal pořádně zkritizovat ještě neuvedený iPhone 14. Reklama je totiž zaměřena na stávající uživatele iPhonů a to, aby přešli na telefony Galaxy S22 Ultra nebo Galaxy Z Flip4 a nečekali na novou generaci telefonu amerického výrobce.

Sama reklama není nijak složitá, protože prakticky ukazuje jen dva zmíněné modely Samsungu, je ale poměrně vtipná, a to díky přítomnému komentáři. Ten samozřejmě vyzdvihuje možnosti a funkce dua zařízení Galaxy a naopak kritizuje, že nejsou dostupné v iPhonech. Doslova říká: „Ten impozantní snímek měsíce, který získává všechny lajky, není váš.“ Jasně tím odkazuje na 108MPx fotoaparát Galaxy S22 Ultra a funkci Space Zoom, přičemž zmiňuje, že všechny ty otáčející hlavy se neotáčí za vaším iPhonem, ale za Z Flipem4.

Kdy vyjde iPhone 14 už víme, protože Apple jej hodlá představit ve středu 7. září. Dá se tedy předpokládat, že tato reklama nebude mít delší životnost, jak do tohoto data. Nicméně stejně tak se dá očekávat, že následně Samsung uvede její pokračování, které možná bude potvrzovat to, co říkala tato.

U iPhonů 14 Pro se sice očekává pokrok v kvalitě jejich širokoúhlého fotoaparátu, ten se ale má ze stávajících 12 MPx navýšit „jen“ na 48 MPx. Hodně se řeší i archaický výřez, který by měl být konečně nahrazen průstřelem, i když kvůli technologii FaceID o poznání větším, než který známe od Android telefonů. Žádné ohebné zařízení Applu pak v očekávání není.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.