Zavřít reklamu

Na začátku září, a tedy ještě před Keynote Applu s uvedením nových iPhonů 14, vydal Samsung reklamu, která americkou společnost jasně kritizuje pro nedostatek invence. Minutu po samotné Keynote pak v USA Samsung uveřejnil pokračování tohoto spotu. 

Pokračování to tedy není přímé, protože nyní se jedná o plně hranou reklamu s poměrně dlouhou stopáží téměř dvě minuty. Její sdělení je ale poměrně jasné. Nejnovější reklama s názvem Samsung Galaxy: Join the flip side ukazuje postavu jménem Elena, která dle svých slov miluje svůj telefon a nikdy by na Samsung nepřešla (není těžké uhádnout, který telefon vlastní). Jenže pak se začnou dít věci, za které může Galaxy Z Flip4 její kamarádky. 

Reklama následně ukazuje, jak Eleně doslova všechno připomíná skládací véčkový design Galaxy Z Flipu4. Ke konci se nicméně probudí ze svého snu a okamžitě si Galaxy Z Flip4 objedná – ano, z iPhonu. Do doby, než se hlavní protagonistka seznámila se Z Flipem, říkala, že si ráda kupuje stejný telefon zas a znovu. Samsung tím naráží na minimální designové obměny jednotlivých generací iPhonů, stejně jako to, že Apple pořád neuvedl své ohebné zařízení.

iPhone 14 prakticky nerozeznáte od předešlé generace, modely Pro pak přijaly technologii slučování pixelů u širokoúhlého fotoaparátu, kterou známe u Androidu už roky. Podobné je to i u jejich průstřelu/ostrůvku, u kterého alespoň Apple přišel s efektními animacemi. Vyjma satelitní komunikace, kterou doufejme nikdo z nás nebude nikdy potřebovat, je to až na navýšení výkonu prakticky vše.

Samsung Galaxy Z Flip4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.