Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě vcelku nezajímá, kdo s danou funkcí přijde první či druhý.
  Pro mě je podstatnější, jestli funguje tak, aby dávala smysl a byla funkční.

  Ale jsem pochopitelně jen blbej „ajfoňák“, kterej nehodnotí foťák podle počtu megapixelů (můj má 108 MPix, tvůj 12 MPix, tj. můj je 9x lepší)…

  Ten Dynamic Island je podle mě velmi kulišácké a pěkné řešení. Tvrzení, že to sice LG už někdy udělalo, ale vlastně to stálo za hovno, takže to zase zrušili, jen potvrzuje to, že prostě si prostě jede svoje, jejich ekosystém funguje výborně a působí to na mě, že mají svoje produkty (vývoj) úplně pod kontrolou.

  A ne, nemám aktuálně žádný Apple produkt.

  Nebo spíš stejně jako skvěle působí na debilní ovčany Prima fakenews propaganda /pro „západní“ politický marketing tak stejně tak působí skvěle ten od Apple na technoidí i netechnoidí ovčany a ti tomu prostě víc věří, jelikož jejich mozečky neprokouknou onu fajn reklamu či ji prokouknout nechtějí, protože jsou již společností „vychovaní“ jejich byl někdy hloupé kroky i obhajovat. Ze zásady kdo je ovlivnitelný jedním tak ho ovlivňuje i druhé…je v tom téměř jistě úměra. Ne nemám na to žádný analytický materiál teď v ruce a ani mě nezajímá ovčanský názor. Raději jděte mávat ua vlaječkami, nestarejte se o to co se děje kolem, konzumujte a kupujte iPhone max za max ať nemají ani potřebu nějak razantně inovovat 🙂 Mě to dává smysl.

  Jojo, sice jsi prokouknul behaviorální model společnosti a tajné záležitosti světových elit, které tě nenávidí, ale zrovna na to nemáš žádné dokumenty. Do toho dáme nějaký politický výblitek s UA vlaječkou a nakonec si to celé pochválíš, že ti to dává smysl. Aspoň kontakt na svého dealera bys nedal?

  Já žádného nemám ty blbečku, ale ty pojedeš asi na slušném materiálu..jdi si zapíchnout ukacko vlaječku doprd…, pust si Primu a neotravuj. Přesně na takovéhle jako ty jsem myslel a jsem rád, že se někdo takový ozval. Ty mainstream kávovej „intelektuále“.

  Dynamic island je první věc na iPhonu, která se mi líbí. Dle mě je to vkusné a elegantní řešení. Na Samsungu Note 10 Lite mám jenom takový střípek podobný tomuto řešení (při příchodu zprávy se kroužek kolem čočky předního aparátu rozšíří, může zablikat, změnit barvu nebo z čočky „vystřelit“ jakoby ohňostroj). Apple řešení je na stejném principu ale o hodně rozsáhlejší. Takže palec nahoru…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.