Zavřít reklamu

Známý leaker Ice universe na svém Twitteru publikuje nejen informace od dodavatelského řetězce s ohledem na připravované telefony, ale i jiný obsah. Aktuálně uveřejnil příspěvek, ve kterém prezentuje funkci Space Zoom dostupnou na telefonech řady Galaxy S s přídomkem Ultra.

V příspěvku doslova uvádí:„ Pokud jde o teleobjektiv, je Samsung S22 Ultra neporazitelný. Přímo z ruky až 100× přiblížení, rychlé ostření, zachycení jedním kliknutím, stabilní, přesný, nemilosrdný, světový unikát.“ Tento text doprovází krátké video, ve kterém ukazuje, jak fotografuje měsíc. Samozřejmě to není jen o optice telefonu, ale především softwarových algoritmech, které poté fotografii zpracují.

Galaxy S22 Ultra je pořád aktuální špičkou Samsungu, kdy se o něm nyní mluví zejména s ohledem na porovnávání jeho kvalit s nově představenými iPhony 14. Je ale pravda, že se přece jen jedná o hodně jiné zařízení, které má odlišný displej i smysl ovládání skrze S Pen. Samsung ve svém vrcholném modelu také pořád sází na periskopový teleobjektiv s desetinásobným přiblížením, proti kterém Apple ještě neuvedl adekvátní konkurenci. To ostatně platí i o celé produktové řadě Galaxy Z.

Galaxy S22 Ultra koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.