Zavřít reklamu

Esportový tým Guild Esports a Samsung rozšířily své partnerství a dohodly se na roční sponzorské smlouvě, aby se korejský obr stal oficiálním televizním partnerem týmu. Tým, který spoluvlastní bývalý fotbalista David Beckham, podepsal se Samsungem první sponzorskou smlouvu loni na začátku léta.

Samsung dodá do budoucí centrály Guild Esports některé ze svých nových televizorů Neo QLED (2022). Tým plánuje své nové hlavní sídlo zřídit do konce roku v londýnské čtvrti Shoreditch. Nová centrála by měla zabírat plochu zhruba 3000 m2 a Samsung bude mít marketingová práva napříč zařízeními, digitálním obsahem, tvůrci obsahu, influencery a profesionálními hráči týmu.

Nejnovější televizory Samsungu Neo QLED se podle všeho do centrály herní organizace perfektně hodí. Mají v sobě zabudovanou službu Gaming Hub, která hráčům umožňuje hrát kvalitní hry z cloudu bez nutnosti mít další hardware. Chlubí se také nízkou latencí, což je pro hraní obzvlášť důležité. „Samsung je vzhledem ke svým špičkovým technologiím, zaměření na inovace a poskytování toho nejlepšího možného zábavního zážitku pro Guild ideálním partnerem,“ nechal se slyšet Rory Morgan, ředitel oddělení pro globální partnerství v Guild Sports.

Témata: , , , , ,

Dnes nejčtenější

.