Zavřít reklamu

Poté, co Xiaomi potvrdilo, že jeho příští „supervlajka“ Xiaomi 13 Ultra bude na rozdíl od nedávného modelu 12S Ultra dostupná i na mezinárodních trzích, přišel známý leaker Digital Chat Station s některými o ní zajímavými informacemi. Podle něj se bude chlubit obřím fotosenzorem a podporovat rychlé nabíjení s výkonem, o jakém si mohou vlajkové lodě Samsungu nechat jen zdát.

Digital Chat Station na sociální síti Weibo uvedl, že Xiaomi 13 Ultra bude disponovat chystaným vlajkovým čipsetem Qualcommu Snapdragon 8 Gen 2, fotosenzorem s velikostí jednoho palce a rozlišením 50 MPx a že bude podporovat rychlé nabíjení s výkonem 200 W. Na tomto místě připomeňme, že špičkové smartphony Samsungu se nabíjejí maximální rychlostí 45 W. Již dříve leaker řekl, že telefon bude mít na rozdíl od Xiaomi 12S Ultra zcela plochý displej.

V tuto chvíli nejsou o telefonu známy žádné další informace. S ohledem na Xiaomi 12S Ultra však můžeme očekávat, že do vínku dostane také AMOLED displej s velikostí kolem 6,7 palců, podporu bezdrátového nabíjení s výkonem alespoň 50 W, stupeň krytí IP68 a že poběží na Androidu 12. Uveden na scénu bude údajně ještě letos. Vzhledem k tomu, že bude dostupný i mimo Čínu, mohlo by se jednat o prvního vážného konkurenta Samsungu Galaxy S22 Ultra.

Telefony Samsung Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.