Zavřít reklamu

Samsung uvedl do prodeje první řemínek Global Goals pro řadu hodinek Galaxy Watch. Dostupný bude na čtrnácti převážně evropských trzích, včetně Německa, Francie, Belgie, Nizozemska, Norska, Velké Británie či USA.

První pásek Samsungu s motivem iniciativy OSN Global Goals pro řadu Galaxy Watch doprovázejí dva ciferníky, které jsou integrovány s aplikací Global Goals. Podle korejského obra půjde 5 % výtěžku z každého prodeje na rozvojový program OSN. Nové ciferníky upozorňují uživatele na 17 globálních cílů OSN, které chce organizace splnit do roku 2030, a zobrazují citáty nutící k zamyšlení.

Řemínek se bude nabízet v Německu, Francii, Itálii, Španělsku, Belgii, Nizozemsku, Velké Británii, Portugalsku, Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku, Jižní Koreji a USA. Je kompatibilní s několikerými hodinkami Samsungu, včetně Galaxy Watch4 a před pár dny do prodeje vstoupivšími Galaxy Watch5 a Watch5 Pro. Jeho cena činí 49,99 dolarů (něco přes 1 200 Kč), což znamená, že na rozvojový program OSN půjde z každého prodeje zhruba 2,49 dolarů (asi 61,3 Kč).

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.