Zavřít reklamu

Již několik měsíců je v běhu beta program ze systému Wear OS 3.5 vycházející nadstavby One UI Watch 4.5 pro řadu Galaxy Watch4. Samsung na ni zatím vypustil pět betaverzí, přičemž ty novější se soustředily na opravu chyb a stabilitu, a nyní začal vydávat šestou.

Nová beta přichází téměř měsíc po té předchozí. Nese číslo sestavení ZVH2 a zaměřuje se téměř výhradně na opravu přetrvávajících bugů. Řeší například problém s resetováním, když uživatel vstoupil do režimu Pouze hodinky, či problém, kdy text během jeho zadávání zmizí při nastavení funkce automatického návrhu textu. Kromě toho nová beta přináší změnu konceptu úsporného režimu či aktualizuje aplikaci svítilny.

Na americkém komunitním fóru Samsungu se mezitím objevil příspěvek, v němž si majitel Galaxy Watch4 stěžuje, že se mu novou betu nepodařilo nainstalovat. Možná tedy bude dobré s instalací počkat, dokud se nepotvrdí, že je s ní vše v pořádku. Zatímco Galaxy Watch4 a Watch4 Classic aktualizaci se stabilní verzí One UI Watch 4.5 teprve dostanou (konkrétně se očekává v letošním 3. kvartálu), na Galaxy Watch5 a Watch5 Pro nová nadstavba běží rovnou z krabičky.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.