Zavřít reklamu

Samsung nepředstavil jen dvojici ohebných telefonů, ale došlo i na dvojici chytrých hodinek Galaxy Watch5. Základní řada boduje cenou a evolučními vylepšeními, model Watch5 Pro sice postrádá mechanickou lunetu, za to disponuje titanovým pouzdrem a odolnějším safírovým sklem. Extrémní výdrž pak potěší snad každého. 

Model Galaxy Watch5 se soustředí hlavně na vylepšení obvyklých funkcí, které zákazníci od hodinek čekají, zatímco Galaxy Watch5 Pro nabízí nejlepší výbavu i výdrž v historii. Baterie Galaxy Watch5 má o 13 % větší kapacitu baterie a po pouhých osmi minutách nabíjení zvládne sledovat osmihodinový spánek, dobíjení je tedy o 30 % rychlejší než u předchozího modelu Galaxy Watch4.

Safír ve všech verzích 

Co se týče ochrany, poprvé v historii chytrých hodinek Samsung nový model vybavil displejem se safírovým sklem Sapphire Crystal, jehož vnější vrstva je o 60 % tvrdší, takže se s hodinkami nemusíte bát ani při náročnějších sportech. Galaxy Watch5 Pro je určený především pro milovníky dobrodružství v přírodě. Ať už chodíte pěšky, jezdíte na kole či dáváte přednost jiným aktivitám, budete s novými hodinkami spokojeni, zejména díky špičkové konstrukční kvalitě a jedinečným materiálům, z nichž se vyrábějí.

Titanové pouzdro a safírové sklo displeje, které má stupnici 9 na Mohsově stupnici (Galaxy Watch5 má stupeň 8), přečnívá kroužek, který rovněž přispívá k účinné ochraně displeje. Model Galaxy Watch5 Pro nevyniká jen odolnou konstrukcí, ale také baterií s největší výdrží v celé řadě Galaxy Watch. Baterie je o 60 % větší než v případě Galaxy Watch4. Mezi další přednosti hodinek patří i podpora populárního formátu GPX.

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro se začnou v České republice prodávat od 26. srpna 2022. Galaxy Watch5 40mm bude možné zakoupit v grafitové, růžovo-zlaté a stříbrné (s fialovým páskem) barvě. Galaxy Watch5 44mm budou k dostání v grafitové, safírově modré a stříbrné (s bílým páskem) barvě. Na dobrodruhy se zájmem o stylové, odolné a výkonné hodinky pak čeká model Galaxy Watch5 Pro. Ten se bude prodávat v černé a šedé titanové variantě s průměrem 45 mm.

Základ startuje na 7 499 Kč, větší model vyjde na 8 199 Kč a za LTE verze si připlatíte tisíc nebo 1 300 Kč. Galaxy Watch5 pro vyjdou na 11 999 Kč, respektive na 12 999 Kč. Když si hodinky v období od 10. 8. 2022 do 25. 8. 2022 (včetně) nebo do vyprodání zásob předobjednáte, získáte nárok na bonus v podobě bezdrátových sluchátek Galaxy Buds Live v hodnotě 2 490 Kč.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro předobjednáte například zde

Dnes nejčtenější

.