Zavřít reklamu

Minulý týden představené skládací smartphony Samsungu Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 přicházejí s novou interpretací vyzváněcího tónu Over the Horizon. Autorem remixu je člen populární jihokorejské hudební skupiny BTS, který si říká SUGA (vlastním jménem Min Jun-ki). Ve skutečnosti se jedná již o druhý letošní remix ikonického vyzváněcího tónu – ten první byl vydán spolu s řadou Galaxy S22. A i tehdy za ním stál právě SUGA.

Dostupnost nového vyzváněcího tónu Over the Horizon se bude lišit podle modelu a regionu, každý si jej však může poslechnout na oficiálním YouTube kanálu Samsungu. SUGA dodal tónu nový nádech s vlivy orchestrálního popu a stylů jazz fusion a New Age. Hudební reinterpretace doprovází nové hudební video, v němž vystupují členové kapely BTS spolu s fialovou variantou čtvrtého Flipu.

Vyzváněcí tón Over the Horizon vydal Samsung v roce 2011 při příležitosti představení smartphonu Galaxy S II. Během posledního desetiletí si prošel různými fázemi a podle korejského obra se bude dál měnit, „aby odrážel to, co se děje ve světě“.

Nově remixovaný vyzváněcí tón vyzařuje pozitivitu a podle Samsungu „byl složen tak, že když jej lidé uslyší, aby cítili naději a optimismus“. Posuďte sami, jestli tyto pocity vyvolává i u vás.

Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 předobjednáte například zde 

Dnes nejčtenější

.