Zavřít reklamu

Hodinkový systém Wear OS, kterému Google spolu se Samsungem loni vdechly nový život, dostane ještě letos řadu novinek. Konkrétně to bude přepracovaný obchod Google Play, lepší podpora Map Google a dvě nové hudební aplikace SoundCloud a Deezer.

Během včerejší akce Galaxy Unpacked Samsung oznámil, že jeho loňská řada hodinek Galaxy Watch4 vedla k trojnásobnému nárůstu počtu aktivních hodinek s Wear OS. Na akci poté vystoupil zástupce Googlu, který ohlásil, že systém později v tomto roce dostane přepracovaný obchod Google Play, který nabídne novou kolekci aplikací, bude zobrazovat trendující aplikace a „personalizovaná doporučení“.

Ještě dříve do systému, přesněji řečeno do aplikace Mapy Google, dorazí podpora offline navigace. A do konce roku v něm přibudou dvě populární hudební aplikace SoundCloud a Deezer. U nich Google dodal, že budou podporovat přehrávání hudby offline (tuto podporu v rámci Wear OS již dříve dostalo Spotify). Ještě doplňme, že včera představené chytré hodinky Galaxy Watch5 a Watch5 Pro běží na Wear OS 3.5, což je nejnovější verze systému.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro předobjednáte například zde

Dnes nejčtenější

.