Zavřít reklamu

Technologická událost léta roku 2022 je zde. Společnost Samsung si na dnešek připravila svou akci Galaxy Unpacked, na které nám podle dostupných oficiálních informací představí nové generace svých ohebných telefonů, a dle těch méně oficiálních snad i hodinky Galaxy Watch5 a sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Sledujte ji živě.

Vše startuje v 15 hodin našeho času, tedy v čase, na kdy má společnost pravděpodobně naplánované předtočené video, ve kterém bude své novinky prezentovat. Není ale vyloučeno, že se zde dočkáme i nějakého živého vstupu. Společnost bude celou akci vysílat živě, a to na svých webových stránkách a YouTube kanálu. Odkaz na něho máte přímo níže, takže se nemusíte ani nikam překlikávat.

V posledních dnech jsme vám také přinesli souhrnné články o očekávaných produktech v závislosti na různých únicích informací. Pokud si tedy chcete jednotlivé specifikace očekávaných zařízení připomenout, níže najdete odkazy na publikované články. My celou akci samozřejmě budeme sledovat a přineseme vám aktuální informace s ohledem na to, co si pro nás Samsung připravil.

Telefony řady Samsung Galaxy Z koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.